جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نحوه مراقبت از فیلودندرون فلوریدا گوست

درباره فیلودندرون فلوریدا گوست

فلوریدا گوست یکی از گیاهان زینتی منحصر به فرد و جذاب از خانواده Araceae است. این گیاه به خاطر برگ‌های جذاب و منحصر به فردش که به رنگ‌های سفید، کرم، سبز روشن و سبز تیره تغییر می‌کنند، مورد توجه قرار می‌گیرد. این تغییر رنگ به مرور زمان و با رشد گیاه رخ می‌دهد. Philodendron Florida Ghost اصالتاً از مناطق گرمسیری آمریکای جنوبی می‌آید.

هر چند وقت یک بار باید فلوریدا گوست خود را آبیاری کنم؟

فلوریدا گوست به رطوبت ثابت نیاز دارد، اما مراقب باشید که بیش از حد آب نکنید. زمانی که یک یا دو اینچ بالای خاک خشک شد، گیاه را آبیاری کنید. زرد شدن برگ ها می تواند نشان دهنده آبیاری بیش از حد یا زیر آبیاری باشد.

نیازهای نور فیلودندرون فلوریدا گوست

این گیاه نور روشن و غیر مستقیم را ترجیح می دهد. از تابش مستقیم نور خورشید پرهیز کنید زیرا می تواند برگ ها را بسوزاند. یک پنجره رو به شرق یا غرب ایده آل است، یا می توانید آن را چند متر دورتر از یک پنجره روشن و رو به جنوب قرار دهید.

چقدر رشد خواهد کرد؟

ارتفاع: فیلودندرون فلوریدا گوست می‌تواند در شرایط مناسب تا ارتفاع 90 تا 150 سانتیمتر رشد کند.

عرض: این گیاه معمولاً به عرض 60 تا 90 سانتیمتر می‌رسد.

سرعت رشد: فیلودندرون فلوریدا گوست رشد نسبتاً سریعی دارد، به ویژه زمانی که در شرایط بهینه نگهداری شود.

دما و رطوبت

فلوریدا در دمای متوسط ​​خانواده بین 65 تا 80 درجه فارنهایت (18 تا 27 درجه سانتیگراد) رشد می کند. در طول فصل رشد هر 6-4 هفته یکبار با کود متعادل و رقیق شده کود دهید. با پیروی از این نکات مراقبتی، فیلودندرون فلوریدا گوست شما را با شاخ و برگ های فریبنده و طبیعت راحت خود پاداش می دهد.

این گیاه دارای رطوبت متوسط ​​تا زیاد، در حدود 55-65 درصد است. اگر خانه شما خشک است، برای افزایش رطوبت از یک دستگاه رطوبت ساز یا سینی سنگریزه استفاده کنید. مه پاش کردن برگ ها همچنین می تواند به حفظ سطح رطوبت مناسب کمک کند.

عیب یابی مشکلات رایج با فیلودندرون فلوریدا گوست

  • زرد شدن برگ‌ها: ممکن است ناشی از آبیاری زیاد یا نور کم باشد. مطمئن شوید که خاک بین دو آبیاری به طور کامل خشک شده باشد و گیاه به نور کافی دسترسی داشته باشد.
  • پوسیدگی ریشه: این مشکل معمولاً به دلیل آبیاری زیاد یا خاکی که خوب زهکشی ندارد، رخ می‌دهد. برای جلوگیری از آن، مطمئن شوید که زمین خاکی خوب زهکشی داشته باشد و آبیاری را کنترل کنید.
گیاهان مرتبط